Savio UM-05 držák Pasivní držák Obrazovka Černá
Kód: MONSAVMDO0008Detailní popis produktu
Savio UM-05 držák Pasivní držák Obrazovka Černá| Vestavěná nabíječka | Ne |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Rotační | Ano |
| Barva | Černá, Červená |
| Materiál | Hliník, Ocel, Plast |
| Správné použití | Univerzální, Stůl, Vnitřní |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Model | Pasivní držák |
| Typ upevnění zařízení | Svorkový úchyt |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Hloubka | 508 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 587 mm |
| Hmotnost | 2,78 kg |
| Dálkový ovladač | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Otočný úhel | 90 - 90° |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 101,6 cm (40") |
| Nastavitelná šířka | Ano |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Úhel náklonu | 80 - 45° |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| EAN: | 5907264119941 |
| Vestavěná nabíječka: | Ne |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Rotační: | Ano |
| Barva: | Černá, Červená |
| Materiál: | Hliník, Ocel, Plast |
| Správné použití: | Univerzální, Stůl, Vnitřní |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Model: | Pasivní držák |
| Typ upevnění zařízení: | Svorkový úchyt |
| Orientace: | Horizontání/vertikální |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Hloubka: | 508 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 587 mm |
| Hmotnost: | 2,78 kg |
| Dálkový ovladač: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Otočný úhel: | 90 - 90° |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 101,6 cm (40") |
| Nastavitelná šířka: | Ano |
| Minimální velikost obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Úhel náklonu: | 80 - 45° |
