Manhattan 462129 stojan pro laptop Černá 39,6 cm (15.6")
Kód: AEUMNHPPM0001Detailní popis produktu
Manhattan 462129 stojan pro laptop Černá 39,6 cm (15.6")| Typ produktu | Stojan pro laptop |
| Maximální kompatibilní velikost obrazovky notebooku | 39,6 cm (15.6") |
| Maximální nosnost | 5 kg |
| Protiskluzová plocha | Ano |
| Barva | Černá |
| Počet podporovaných zařízení | 1 |
| Minimální kompatibilní velikost obrazovky notebooku | 25,4 cm (10") |
| Materiál | Ocel |
| Certifikace | RoHS |
| Šířka | 225 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Hmotnost | 591 g |
| Délka | 225 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Certifikáty shody | RoHS, CE |
| Sklopný | Ano |
| Varování | Nepokládejte na stojan těžké předměty, abyste zabránili jeho poškození., Pravidelně kontrolujte technický stav výrobku, abyste zajistili jeho bezpečné používání., Ujistěte se, že je výrobek stabilně umístěn, aby nedošlo k jeho převrácení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| EAN: | 766623462129 |
| Typ produktu: | Stojan pro laptop |
| Maximální kompatibilní velikost obrazovky notebooku: | 39,6 cm (15.6") |
| Maximální nosnost: | 5 kg |
| Protiskluzová plocha: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Počet podporovaných zařízení: | 1 |
| Minimální kompatibilní velikost obrazovky notebooku: | 25,4 cm (10") |
| Materiál: | Ocel |
| Certifikace: | RoHS |
| Šířka: | 225 mm |
| Hloubka: | 35 mm |
| Hmotnost: | 591 g |
| Délka: | 225 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Certifikáty shody: | RoHS, CE |
| Sklopný: | Ano |
| Varování: | Nepokládejte na stojan těžké předměty, abyste zabránili jeho poškození., Pravidelně kontrolujte technický stav výrobku, abyste zajistili jeho bezpečné používání., Ujistěte se, že je výrobek stabilně umístěn, aby nedošlo k jeho převrácení. |
