Esperanza ERW018 Stolní držák pro dva monitory 10-27'' do 8 kg
Kód: MONESPMDO0002Detailní popis produktu
Esperanza ERW018 Stolní držák pro dva monitory 10-27'' do 8 kg| Barva | Černá |
| Správné použití | Stůl |
| Včetně šroubů | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Úhel rotace | 360° |
| Úhel náklonu | 89 - 89° |
| Nastavení výšky | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Maximální nosnost | 8 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 10,2 cm (4") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů | 2 |
| Maximální velikost obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Způsob uchycení | Stůl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| EAN: | 5901299960516 |
| Barva: | Černá |
| Správné použití: | Stůl |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Úhel rotace: | 360° |
| Úhel náklonu: | 89 - 89° |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Maximální nosnost: | 8 kg |
| Minimální velikost obrazovky: | 10,2 cm (4") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů: | 2 |
| Maximální velikost obrazovky: | 68,6 cm (27") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
| Způsob uchycení: | Stůl |
