Tracer WallFlex TV Wall Mount 177,8 cm (70") Černá
Kód: TVATRCUCH0001Detailní popis produktu
Tracer WallFlex TV Wall Mount 177,8 cm (70") Černá| Základní materiál | Ocel |
| Barva | Černá |
| Funkce ochrany proti krádeži | Ne |
| Lze přidělat zámek | Ne |
| Hloubka (min.) | 5 cm |
| Hloubka (max.) | 40 cm |
| Počet v balení | 1 párů |
| Včetně držáku VESA | Ano |
| Snadná instalace | Ano |
| Včetně svorky | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Orientace | Krajina / Portrét |
| Osvětlovací LED | Ne |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Počet ramen | 1 |
| Maximální zátěž | 35 kg |
| Nastavitelné nohy | Ne |
| Uzamykatelná kola | Ne |
| Rotační | Ne |
| Nastavitelná šířka | Ne |
| Nastavitelná hloubka | Ano |
| Paměťová funkce | Ne |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Vzdálenost od zdi (max) | 40 cm |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Kola | Ne |
| Model | Plný pohyb |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Nastavení výšky | Ne |
| Vzdálenost od zdi (min) | 5 cm |
| Jednoduché přizpůsobení | Ano |
| Vhodné pro zakřivenou obrazovku | Ano |
| Antikolizní systém | Ne |
| Ukazatel směru | Ne |
| Minimální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 400 x 400 mm |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Maximální nosnost | 35 kg |
| Maximální velikost obrazovky | 177,8 cm (70") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
| Maximální zatížení (na monitor) | 35 kg |
| Vhodné pro monitor počítače | Ano |
| Panel s děrovanou deskou | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5907512876893 |
| Základní materiál: | Ocel |
| Barva: | Černá |
| Funkce ochrany proti krádeži: | Ne |
| Lze přidělat zámek: | Ne |
| Hloubka (min.): | 5 cm |
| Hloubka (max.): | 40 cm |
| Počet v balení: | 1 párů |
| Včetně držáku VESA: | Ano |
| Snadná instalace: | Ano |
| Včetně svorky: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Orientace: | Krajina / Portrét |
| Osvětlovací LED: | Ne |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Počet ramen: | 1 |
| Maximální zátěž: | 35 kg |
| Nastavitelné nohy: | Ne |
| Uzamykatelná kola: | Ne |
| Rotační: | Ne |
| Nastavitelná šířka: | Ne |
| Nastavitelná hloubka: | Ano |
| Paměťová funkce: | Ne |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Vzdálenost od zdi (max): | 40 cm |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Kola: | Ne |
| Model: | Plný pohyb |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ne |
| Vzdálenost od zdi (min): | 5 cm |
| Jednoduché přizpůsobení: | Ano |
| Vhodné pro zakřivenou obrazovku: | Ano |
| Antikolizní systém: | Ne |
| Ukazatel směru: | Ne |
| Minimální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 400 x 400 mm |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Maximální nosnost: | 35 kg |
| Maximální velikost obrazovky: | 177,8 cm (70") |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 100 x 100 mm |
| Maximální zatížení (na monitor): | 35 kg |
| Vhodné pro monitor počítače: | Ano |
| Panel s děrovanou deskou: | Ne |
