Tracer PivotMaster 81,3 cm (32") Stůl Černá
Kód: TVATRCUCH0004Detailní popis produktu
Tracer PivotMaster 81,3 cm (32") Stůl Černá| Funkce ochrany proti krádeži | Ne |
| Lze přidělat zámek | Ne |
| Orientace | Krajina / Portrét |
| Základní materiál | Ocel |
| Snadná instalace | Ano |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 570 mm |
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Maximální zátěž | 9 kg |
| Včetně svorky | Ano |
| Dálkový ovladač | Ne |
| Montážní sada | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Včetně držáku VESA | Ano |
| Číslo ECCN | ) |
| Počet ramen | 1 |
| Úhel otáčení | 180° |
| Úhel rotace | 180° |
| Nastavení výšky | Ano |
| Maximální zatížení (na monitor) | 9 kg |
| Prodlužovací rameno (max) | 44 cm |
| Vhodné pro TV | Ne |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Vzdálenost od zdi (max) | 44 cm |
| Maximální nosnost | 9 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 33 cm (13") |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5907512876923 |
| Funkce ochrany proti krádeži: | Ne |
| Lze přidělat zámek: | Ne |
| Orientace: | Krajina / Portrét |
| Základní materiál: | Ocel |
| Snadná instalace: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 570 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Maximální zátěž: | 9 kg |
| Včetně svorky: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ne |
| Montážní sada: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Včetně držáku VESA: | Ano |
| Číslo ECCN: | ) |
| Počet ramen: | 1 |
| Úhel otáčení: | 180° |
| Úhel rotace: | 180° |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Maximální zatížení (na monitor): | 9 kg |
| Prodlužovací rameno (max): | 44 cm |
| Vhodné pro TV: | Ne |
| Způsob uchycení: | Stůl |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Vzdálenost od zdi (max): | 44 cm |
| Maximální nosnost: | 9 kg |
| Minimální velikost obrazovky: | 33 cm (13") |
