Savio UTV-04 Držák na TV 2,18 m (86") Černá
Kód: TVASAVUCH0002Detailní popis produktu
Savio UTV-04 Držák na TV 2,18 m (86") Černá| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Barva | Černá |
| Šířka | 660 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hmotnost | 6,08 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Orientace | Vodorovný |
| Bezpečnostní upozornění | Safety conditions: Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. The device should be cleaned only with a dry cloth. Independent repairs and modifications result in automatic void of warranty. The product should be assembled according the user manual, using appropriate tools. Before using the product, make sure that it is properly assembled. Do not exceed the maximum weight capacity of the product. If the screws loosen up over time, re-tighten any loose connections. The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Včetně montážních držáků | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Model | Aktivní držák |
| Jednoduché přizpůsobení | Ano |
| Rotační | Ano |
| Úhel náklonu | 5 - 15° |
| Otočný úhel | 60 - 60° |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ne |
| Vhodné pro monitor počítače | Ano |
| Maximální zatížení (na monitor) | 60 kg |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm, 300 x 200, 600 x 400 mm, 400 x 200, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 300 x 300 mm |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Maximální velikost obrazovky | 2,18 m (86") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 94 cm (37") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 200 x 200 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální nosnost | 60 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5905106070191 |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): | Ano |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 660 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Hmotnost: | 6,08 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Orientace: | Vodorovný |
| Bezpečnostní upozornění: | Safety conditions: Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. The device should be cleaned only with a dry cloth. Independent repairs and modifications result in automatic void of warranty. The product should be assembled according the user manual, using appropriate tools. Before using the product, make sure that it is properly assembled. Do not exceed the maximum weight capacity of the product. If the screws loosen up over time, re-tighten any loose connections. The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Včetně montážních držáků: | Ano |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Model: | Aktivní držák |
| Jednoduché přizpůsobení: | Ano |
| Rotační: | Ano |
| Úhel náklonu: | 5 - 15° |
| Otočný úhel: | 60 - 60° |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Vylepšená správa kabelů: | Ne |
| Vhodné pro monitor počítače: | Ano |
| Maximální zatížení (na monitor): | 60 kg |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm, 300 x 200, 600 x 400 mm, 400 x 200, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 300 x 300 mm |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Maximální velikost obrazovky: | 2,18 m (86") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 600 x 400 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 94 cm (37") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 200 x 200 mm |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální nosnost: | 60 kg |
