Savio UTV-03 Držák na TV 139,7 cm (55") Černá
Kód: TVASAVUCH0001Detailní popis produktu
Savio UTV-03 Držák na TV 139,7 cm (55") Černá| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Ocel, Plast |
| Kompatibilita | 100x100,100x200,200x100,200x200,300x200,400x200,300x300,400x300,400x400 |
| Hloubka | 430 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Hmotnost | 2 kg |
| Výška | 382 mm |
| Počet v balení | 1 párů |
| Snadná instalace | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Včetně svorky | Ano |
| Osvětlovací LED | Ne |
| Bezpečnostní upozornění | Safety conditions: Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. The device should be cleaned only with a dry cloth. Independent repairs and modifications result in automatic void of warranty. The product should be assembled according the user manual, using appropriate tools. Before using the product, make sure that it is properly assembled. Do not exceed the maximum weight capacity of the product. If the screws loosen up over time, re-tighten any loose connections. The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Včetně montážních držáků | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ne |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Úhel náklonu | 3 - 10° |
| Vzdálenost od zdi (max) | 38,2 cm |
| Vzdálenost od zdi (min) | 6 cm |
| Vhodné pro zakřivenou obrazovku | Ne |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200, 100 x 200, 100 x 100 mm, 400 x 200, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm |
| Vhodné pro monitor počítače | Ano |
| Maximální nosnost | 30 kg |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Maximální velikost obrazovky | 139,7 cm (55") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 400 x 400 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Minimální velikost obrazovky | 58,4 cm (23") |
| Maximální zatížení (na monitor) | 30 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5905106070160 |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ): | Ano |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Ocel, Plast |
| Kompatibilita: | 100x100,100x200,200x100,200x200,300x200,400x200,300x300,400x300,400x400 |
| Hloubka: | 430 mm |
| Šířka: | 430 mm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Výška: | 382 mm |
| Počet v balení: | 1 párů |
| Snadná instalace: | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Včetně svorky: | Ano |
| Osvětlovací LED: | Ne |
| Bezpečnostní upozornění: | Safety conditions: Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. The device should be cleaned only with a dry cloth. Independent repairs and modifications result in automatic void of warranty. The product should be assembled according the user manual, using appropriate tools. Before using the product, make sure that it is properly assembled. Do not exceed the maximum weight capacity of the product. If the screws loosen up over time, re-tighten any loose connections. The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Včetně montážních držáků: | Ano |
| Vylepšená správa kabelů: | Ne |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Úhel náklonu: | 3 - 10° |
| Vzdálenost od zdi (max): | 38,2 cm |
| Vzdálenost od zdi (min): | 6 cm |
| Vhodné pro zakřivenou obrazovku: | Ne |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200, 100 x 200, 100 x 100 mm, 400 x 200, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm |
| Vhodné pro monitor počítače: | Ano |
| Maximální nosnost: | 30 kg |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Maximální velikost obrazovky: | 139,7 cm (55") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 400 x 400 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Minimální velikost obrazovky: | 58,4 cm (23") |
| Maximální zatížení (na monitor): | 30 kg |
