ONKRON TS1891-B Mobilní naklápěcí stojan pro TV 50„- 90“, max. 100 kg, černý
Kód: TVAONRUCH0013Detailní popis produktu
ONKRON TS1891-B Mobilní naklápěcí stojan pro TV 50„- 90“, max. 100 kg, černý| Barva | Černá |
| Základní materiál | Ocel |
| Nastavení výšky | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 5° |
| Rozsah nastavení výšky | 1215 - 1680 mm |
| Kola | Ano |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Způsob uchycení | Podlaha |
| Maximální velikost obrazovky | 2,29 m (90") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 800 x 600 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 127 cm (50") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 200 x 200 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4262392440246 |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Ocel |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Úhel náklonu: | -5 - 5° |
| Rozsah nastavení výšky: | 1215 - 1680 mm |
| Kola: | Ano |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Způsob uchycení: | Podlaha |
| Maximální velikost obrazovky: | 2,29 m (90") |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální nosnost: | 100 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 800 x 600 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 127 cm (50") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 200 x 200 mm |
