ONKRON G130-B Otočný a naklápěcí držák na monitor 17„-57“ max. 27 kg, s otočením, černý
Kód: TVAONRUCH0006Detailní popis produktu
ONKRON G130-B Otočný a naklápěcí držák na monitor 17„-57“ max. 27 kg, s otočením, černý| Barva | Černá |
| Snadná instalace | Ano |
| Rozsah nastavení výšky | 325 - 655 mm |
| Varování | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Maximální velikost obrazovky | 144,8 cm (57") |
| Připevnění | Stolní deska |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 200 x 200 mm |
| Maximální nosnost | 27 kg |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4262392442172 |
| Barva: | Černá |
| Snadná instalace: | Ano |
| Rozsah nastavení výšky: | 325 - 655 mm |
| Varování: | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Maximální velikost obrazovky: | 144,8 cm (57") |
| Připevnění: | Stolní deska |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 200 x 200 mm |
| Maximální nosnost: | 27 kg |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Minimální velikost obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
