Manhattan 461412 Držák/stojan na monitor 177,8 cm (70") Podlaha Černá
Kód: TVAMNHUCH0016Detailní popis produktu
Manhattan 461412 Držák/stojan na monitor 177,8 cm (70") Podlaha Černá| Barva | Černá |
| Základní materiál | Ocel, Plast |
| Hmotnost | 5,22 kg |
| Výška | 1880 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Hloubka | 1030 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 85299097 |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Typ nastavitelnosti výšky | Manuální |
| Nastavení výšky | Ano |
| Úhel náklonu | -8 - 0° |
| Rozsah nastavení výšky | 1240 - 1880 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 200 x 200 mm |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm, 200 x 200 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 94 cm (37") |
| Maximální nosnost | 35 kg |
| Způsob uchycení | Podlaha |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Maximální velikost obrazovky | 177,8 cm (70") |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 766623461412 |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Ocel, Plast |
| Hmotnost: | 5,22 kg |
| Výška: | 1880 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hloubka: | 1030 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému: | 85299097 |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Typ nastavitelnosti výšky: | Manuální |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Úhel náklonu: | -8 - 0° |
| Rozsah nastavení výšky: | 1240 - 1880 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 200 x 200 mm |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400 mm, 200 x 200 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 94 cm (37") |
| Maximální nosnost: | 35 kg |
| Způsob uchycení: | Podlaha |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 600 x 400 mm |
| Maximální velikost obrazovky: | 177,8 cm (70") |
