Maclean sklopný držák na televize na zeď TV 32-80 Maclean MC-605 max 600x400 55kg
Kód: RTVMCNULP0034Detailní popis produktu
Maclean sklopný držák na televize na zeď TV 32-80 Maclean MC-605 max 600x400 55kg| Základní materiál | Kov |
| Barva | Černá |
| Typ balení | Krabice |
| Montážní sada | Ano |
| Sklopný | Ano |
| Varování | Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce. |
| Maximální nosnost | 55 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Maximální velikost obrazovky | 2,03 m (80") |
| Minimální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5903292801605 |
| Základní materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Typ balení: | Krabice |
| Montážní sada: | Ano |
| Sklopný: | Ano |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce. |
| Maximální nosnost: | 55 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 600 x 400 mm |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Maximální velikost obrazovky: | 2,03 m (80") |
| Minimální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
