Maclean MC-760 monitor mount
Kód: TVAMCNUCH0029Detailní popis produktu
Maclean MC-760 monitor mount| Vzdálenost od zdi (min) | 9,6 cm |
| Maximální nosnost | 30 kg |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm, 300 x 200, 100 x 100 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 400 x 200, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm |
| Vzdálenost od zdi (max) | 44,8 cm |
| Základní materiál | Ocel |
| Maximální velikost obrazovky | 139,7 cm (55") |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Madlo |
| Minimální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Varování | Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211107156 |
| Vzdálenost od zdi (min): | 9,6 cm |
| Maximální nosnost: | 30 kg |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm, 300 x 200, 100 x 100 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 400 x 200, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm |
| Vzdálenost od zdi (max): | 44,8 cm |
| Základní materiál: | Ocel |
| Maximální velikost obrazovky: | 139,7 cm (55") |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Madlo |
| Minimální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Varování: | Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
