Elektrický výsuvný držák pro Maclean, TUYA, 37''-80'', VESA 600x400, max. 60 kg, MC-866T
Kód: TVAMCNUCH0139Detailní popis produktu
Elektrický výsuvný držák pro Maclean, TUYA, 37''-80'', VESA 600x400, max. 60 kg, MC-866T| Motorizovaný | Ano |
| Základní materiál | Kov |
| Barva | Černá |
| Typ balení | Krabice |
| Návod na použití | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Varování | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 600 x 400, 400 x 200, 200 x 100, 300 x 300, 300 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Způsob uchycení | Podlaha |
| Maximální velikost obrazovky | 2,03 m (80") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální nosnost | 60 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 94 cm (37") |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211131601 |
| Motorizovaný: | Ano |
| Základní materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Typ balení: | Krabice |
| Návod na použití: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Varování: | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 600 x 400, 400 x 200, 200 x 100, 300 x 300, 300 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Způsob uchycení: | Podlaha |
| Maximální velikost obrazovky: | 2,03 m (80") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální nosnost: | 60 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 600 x 400 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 94 cm (37") |
