Držák pro TV 13''-42'' Maclean MC-777 barva černá 35 kg VESA 200x200
Kód: TVAMCNUCH0042Detailní popis produktu
Držák pro TV 13''-42'' Maclean MC-777 barva černá 35 kg VESA 200x200| Základní materiál | Kov |
| Barva | Černá |
| Typ balení | Krabice |
| Montážní sada | Ano |
| Sklopný | Ne |
| Varování | Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Maximální nosnost | 35 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 33 cm (13") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm, 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 200 x 200 mm |
| Vhodné pro monitor počítače | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 106,7 cm (42") |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211108993 |
| Základní materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Typ balení: | Krabice |
| Montážní sada: | Ano |
| Sklopný: | Ne |
| Varování: | Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Maximální nosnost: | 35 kg |
| Minimální velikost obrazovky: | 33 cm (13") |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm, 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 200 x 200 mm |
| Vhodné pro monitor počítače: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 106,7 cm (42") |
