Adaptér pro obrazovky bez standardu VESA Maclean, černý, 13"-27", max. 8 kg, MC-899
Kód: TVAMCNUCH0137Detailní popis produktu
Adaptér pro obrazovky bez standardu VESA Maclean, černý, 13"-27", max. 8 kg, MC-899| Minimální velikost obrazovky | 33 cm (13") |
| Barva | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Maximální nosnost | 8 kg |
| Typ produktu | Madlo |
| Maximální velikost obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Varování | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211128847 |
| Minimální velikost obrazovky: | 33 cm (13") |
| Barva: | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Maximální nosnost: | 8 kg |
| Typ produktu: | Madlo |
| Maximální velikost obrazovky: | 68,6 cm (27") |
| Varování: | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce. |
