Unihertz Tank 2 15500mAh 22GB/256GB Laser projector + Voucher na prodlouženou záruku 36 měsíců a garanci výměny zboží v případě poruchy

Kód: 131214/ERN
Novinka
Značka: Unihertz
11 849 Kč 9 793 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

· Android 13 
· Laser projektor
· Až 22 GB RAM + 512 GB ROM
· Noční vidění 64 MPx
· Baterie 15 500 mAh

Všechny EU jazyky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Unihertz Tank 2 8849

navazuje na unikátní smartphone Unihertz Tank. "Dvojka" v názvu značí pokračovatele, který s sebou přináší nějaké změny a vylepšení. Odolný telefon Unihertz Tank 2 je stále vybaven nadstandardní baterií o kapacitě 15 500 mAh. Baterie byla zmenšena, aby se do šasí telefonu vešla další svítilna anebo také laserový projektor! Základem je stále procesor Helio G99, který disponuje nadstandardním výkonem a zároveň umí chytře řídit spotřebu smartphonu. Unihertz Tank 2 používá až 22 GB RAM a základní vnitřní úložiště 512 GB ROM. Unihertz Tank 2 tak zvládne bez obav jakkoliv náročnou aplikaci. Unihertz Tank 2 splňuje certifikaci IP68.

Prémiový výkon jako základ

Unihertz Tank 2 patří po výkonové stránce do skupiny prémiových telefonů. Srdcem je procesor Helio G99, což je procesor složený z 8 jader, kde každé tepe na frekvenci 2,2 GHz. Mimo to, procesor umí chytře řídit spotřebu, takže v běžném režimu nemá vysoké nároky na energii a baterie (15 500 mAh!) vydrží na jedno nabití velice dlouho.

 

Výkonný procesor doplňuje fyzických 12 GB RAM + virtuálních 10 GB. K dispozici je tak možné mít 22 GB RAM. To jsou hodnoty, za které by se nemuselo stydět ani výkonné PC. 

Nechybí samozřejmě ani solidní 3D akcelerátor. Pro Unihertz Tank 2 tak není problémem žádná sebevíc náročná 3D aplikace. 

Baterie

Baterie Unihertz Tank 2 má kapacitu uctyhodných 15 500 mAh. Na poli odolných telefonů a dnešních standardů se jedná o výrazně nadprůměrnou hodnotu. V kombinaci s osazeným procesorem, který chytře dávkuje potřebný výkon a operačním systémem Android 13 si není potřeba dělat žádné starosti s výdrží baterie. 

 

U tak velké baterie je potřeba zachovat dostatečnou rychlost nabíjení. Díky 66W nabíječce se i takto extrémní baterie nabije za necelé 2 hodiny. 

 

Displej

Unihertz Tank 2 používá displej s technologií IPS. Sytost a hloubka barev je na výborné úrovni. Pro plynulost obrazu určitě potěší obnovovací frekvence 120 Hz

Velikost úhlopříčky činí 6,79 palce (17 cm) s rozlišením 2460 x 1080 px. Jemnost displej je 401 PPI.

Displej Tanku 2 chrání dotyková plocha odolná proti poškrábání

Unikátní svítilna

 

Zadní strana telefonu je vybavena rovnou dvojicí svítilen. Překonává tak již rekordní výkon svítilní první verze Unihertz Tank, kde svítivost je 1200 Lumenů. Na trhu není jiný smartphone, který by v takové míře dokázal nahradit, ba přímo překonat výkonnou ruční svítilnu. Svítilny je možné zkombinovat a použít také jako výstražné světlo, alarm.

 

Programovatelné tlačítko

Na boční straně je k dispozici plně programovatelné tlačítko, kterému můžete přiřadit funkci anebo nechat spustit vybranou aplikaci. Tlačítku můžete přiřadit akci pro krátký a dlouhý stisk anebo dvojstisk.

Laserový projektor

Unihertz Tank 2 je vybaven laserovým projektorem. Umožňuje tak sledovat videa na mnohem větší obrazovce. Jste mimo domov, ale zrovna běží fotbalový přenos? S Tankem 2 si ho užijete v plné parádě.

Fotoaparát

Unihertz Tank 2 je perfektním společníkem pro záznam událostí. K dispozici je k tomu určen hlavní fotoaparát od Samsungu s detailním rozlišením 108 MPx. Clonku má tento snímač F/1.89. Výsledné fotografie jsou díky tomu velice detailní a plné reálných barev.

 

Na zadní straně je k dispozici ještě širokoúhlá 16 MPx čočka.

Kamera na přední straně má solidních 32 MPx. Poskytuje nadprůměrnou kvalitu obrazu pro videohovory anebo selfie fotografie. 

Infrakamera

V neposlední řadě je tu další užitečná funkce v podobě nočního vidění. Využívaný senzor je od Sony s prémiovým rozlišením 64 MPx.

Konektivita

Unihertz Tank 2 umožňuje rychlé a přesné určování polohy. Je to jednak díky vyladěnému software, ale také protože pracuje s několika typy satelitů - GPS, GLONASS, GALILEO a BEIDOU.

Nechybí standardní funkce jako WiFi (2,4 GHz a 5 GHz) či Bluetooth (V5.0). Unihertz Tank 2 je vybaven řadou senzorů jako je světelný, gravitační, proximity, magnetický, e-kompas, gyroskop

 

Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora Velikost uložiště? 9.5.2024 13:02
Dobrý den, můj předchozí dotaz jste zde smazali, no neukazuje to váš obchod v dobrém světle, nicméně jsem si to ofotil. . ptal jsem se na velikost uložiště, protože nabízíte velikost 512 který nemá výrobce na stránkách a žádný jiný- solidní eshop na netu, kromě fake na Ebay, Joom, Alibaba a pár dalších. A vy jste mi odpověděli mailem, že máte speciální edici. Nechce se mi věřit že zrovna vám výrobce poslal speciální edici a nikde jinde v solidních eshopech ji nemají. Navíc v nadpisu máte 256 a pak dále v popisu 512, což je zavádějící a věřím že nejsem první který na to upozornil. pak pošlete 256 a budete tvrdit že je důležité to v nadpisu a tajně doufat že vám to projde, protože ani po mém dotazu jste to v nadpisu produktu neupravili. Očekávám že dotaz který není zrovna pro vás košer opět smažete.. Nicméně sháněl jsem tento telefon ,naštěstí ho nabízí u nás ještě jeden eshop ..
Odpovědět