DNA CM6-DSP - USB audio mixer s MP3 přehrávačem
Kód: NGLDNRKMI0010Detailní popis produktu
DNA CM6-DSP - USB audio mixer s MP3 přehrávačem| Barva | Červená, Černá, Šedá |
| Typ produktu | Směšovač zvuku |
| Pojistka | 0,5 A |
| Spotřeba elektrické energie | 15 W |
| Ekvalizér | Ano |
| Počet kanálů | 6 kanály/kanálů |
| Vzorkovací rychlost | 40 kHz |
| Zvukové efekty | Flanger, Pitch Shifter, Radio voice, Sbor, Wah, Overdrive, Distortion, Echo, Reverb, Tremolo, Delay |
| Bitová hloubka | 24 |
| Podpora zvukových efektů | Ano |
| Fantomové napájení | Ano (48V) |
| Hloubka | 180 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Šířka | 270 mm |
| XLR Combo vstupy | 4 |
| Vstup RCA | 2 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Bluetooth | Ano |
| Počet portů USB typu A | 1 |
| Výstup 6,35 mm | 2 |
| Typ displeje | Digitální |
| Počet výstavních panelů | 2 |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Skladujte mimo dosah tepla a otevřeného ohně., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixing consoles |
|---|---|
| EAN: | 5907780142904 |
| Barva: | Červená, Černá, Šedá |
| Typ produktu: | Směšovač zvuku |
| Pojistka: | 0,5 A |
| Spotřeba elektrické energie: | 15 W |
| Ekvalizér: | Ano |
| Počet kanálů: | 6 kanály/kanálů |
| Vzorkovací rychlost: | 40 kHz |
| Zvukové efekty: | Flanger, Pitch Shifter, Radio voice, Sbor, Wah, Overdrive, Distortion, Echo, Reverb, Tremolo, Delay |
| Bitová hloubka: | 24 |
| Podpora zvukových efektů: | Ano |
| Fantomové napájení: | Ano (48V) |
| Hloubka: | 180 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Šířka: | 270 mm |
| XLR Combo vstupy: | 4 |
| Vstup RCA: | 2 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm): | 1 |
| Bluetooth: | Ano |
| Počet portů USB typu A: | 1 |
| Výstup 6,35 mm: | 2 |
| Typ displeje: | Digitální |
| Počet výstavních panelů: | 2 |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Skladujte mimo dosah tepla a otevřeného ohně., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí. |
