Sennheiser MKE 600 - kondenzátorový mikrofon, lobární (tyčová charakteristika), vybavený low-cut filtrem
Kód: MISSENMIK0006Detailní popis produktu
Sennheiser MKE 600 - kondenzátorový mikrofon, lobární (tyčová charakteristika), vybavený low-cut filtrem| Barva | Černá |
| Typ produktu | Mikrofon nad kamerou |
| Šířka | 20 mm |
| Délka | 256 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hmostnost mikrofonu | 128 g |
| Frekvenční rozsah | 40 - 20000 Hz |
| Maximální SPL | 132 dB |
| Mini XLR konektor (3pinový) | Ano |
| Obsah balení | Obálka, Adaptér, Větrný štít x 1, Držák proti otřesům x1, Mikrofon, Uživatelský manuál |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
| Model | Kondenzátorový mikrofon |
| Citlivost mikrofonu | 21 mV/Pa |
| Typ směrového mikrofonu | List |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4044155074871 |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Mikrofon nad kamerou |
| Šířka: | 20 mm |
| Délka: | 256 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hmostnost mikrofonu: | 128 g |
| Frekvenční rozsah: | 40 - 20000 Hz |
| Maximální SPL: | 132 dB |
| Mini XLR konektor (3pinový): | Ano |
| Obsah balení: | Obálka, Adaptér, Větrný štít x 1, Držák proti otřesům x1, Mikrofon, Uživatelský manuál |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
| Model: | Kondenzátorový mikrofon |
| Citlivost mikrofonu: | 21 mV/Pa |
| Typ směrového mikrofonu: | List |
