Sennheiser MK 4 - kondenzátorový mikrofon
Kód: MISSUHMIK0344Detailní popis produktu
Sennheiser MK 4 - kondenzátorový mikrofon| Barva | Černá, Stříbrná |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Doporučené použití | Hudba/studio |
| Hmotnost | 485 g |
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor XLR | Ano |
| Minimální provozní teplota | 0 °C |
| Maximální teplota | 40°C |
| Obsah balení | Držák mikrofonu, Obálka, Mikrofon, Uživatelský manuál |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
| Fantomové napájení | Ano (48V) |
| Impedance | 50 ohm |
| Typ směrového mikrofonu | Kardioidní |
| Dynamický rozsah | 130 dB |
| Citlivost mikrofonu | 25 mV/Pa |
| Frekvence mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Maximální SPL | 140 dB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4044155054842 |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Typ produktu: | Mikrofon |
| Doporučené použití: | Hudba/studio |
| Hmotnost: | 485 g |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 57 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Konektor XLR: | Ano |
| Minimální provozní teplota: | 0 °C |
| Maximální teplota: | 40°C |
| Obsah balení: | Držák mikrofonu, Obálka, Mikrofon, Uživatelský manuál |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
| Fantomové napájení: | Ano (48V) |
| Impedance: | 50 ohm |
| Typ směrového mikrofonu: | Kardioidní |
| Dynamický rozsah: | 130 dB |
| Citlivost mikrofonu: | 25 mV/Pa |
| Frekvence mikrofonu: | 20 - 20000 Hz |
| Maximální SPL: | 140 dB |
