Sennheiser E865-S - kondenzátorový mikrofon pro zpěv, superkardioidní, verze s vypínačem
Kód: MISSENMIK0058Detailní popis produktu
Sennheiser E865-S - kondenzátorový mikrofon pro zpěv, superkardioidní, verze s vypínačem| Typ produktu | Kondenzátorový mikrofon |
| Barva | Černá, Grafit |
| Typ vypínače | Ruční spínač |
| Výška | 193 mm |
| Hmotnost | 311 g |
| Průměr výrobku | 47 mm |
| Technologie propojení | Kabel |
| Obsah balení | Mikrofon, Držák mikrofonu, Obálka |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce. |
| Základní materiál | Kov |
| Typ kondenzátoru | Kapacitní |
| Impedance | 200 ohm |
| Typ směrového mikrofonu | Super-kardioidní |
| Maximální SPL | 150 dB |
| Frekvence mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4006087048474 |
| Typ produktu: | Kondenzátorový mikrofon |
| Barva: | Černá, Grafit |
| Typ vypínače: | Ruční spínač |
| Výška: | 193 mm |
| Hmotnost: | 311 g |
| Průměr výrobku: | 47 mm |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Obsah balení: | Mikrofon, Držák mikrofonu, Obálka |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce. |
| Základní materiál: | Kov |
| Typ kondenzátoru: | Kapacitní |
| Impedance: | 200 ohm |
| Typ směrového mikrofonu: | Super-kardioidní |
| Maximální SPL: | 150 dB |
| Frekvence mikrofonu: | 40 - 20000 Hz |
