Sennheiser e 825-S - dynamický mikrofon, kardioida, přepínatelné provedení
Kód: MISSENMIK0059Detailní popis produktu
Sennheiser e 825-S - dynamický mikrofon, kardioida, přepínatelné provedení| Barva | Černá, Grafit |
| Typ produktu | Dynamický mikrofon |
| Typ vypínače | Ruční spínač |
| Průměr výrobku | 48 mm |
| Hmotnost | 330 g |
| Výška | 180 mm |
| XLR vstup | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Obsah balení | Nástavec na mikrofon x 1, Obálka, Mikrofon |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce. |
| Základní materiál | Kov |
| Frekvence mikrofonu | 40 - 15000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu | Kardioidní |
| Impedance | 350 Ω |
| Typ kondenzátoru | Dynamické |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4006087045114 |
| Barva: | Černá, Grafit |
| Typ produktu: | Dynamický mikrofon |
| Typ vypínače: | Ruční spínač |
| Průměr výrobku: | 48 mm |
| Hmotnost: | 330 g |
| Výška: | 180 mm |
| XLR vstup: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Obsah balení: | Nástavec na mikrofon x 1, Obálka, Mikrofon |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce. |
| Základní materiál: | Kov |
| Frekvence mikrofonu: | 40 - 15000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu: | Kardioidní |
| Impedance: | 350 Ω |
| Typ kondenzátoru: | Dynamické |
