Sennheiser AVX-ME2 SET - digitální bezdrátový set s lavalier mikrofonem a mini vysílačem plně automatický
Kód: MISSENMIK0014Detailní popis produktu
Sennheiser AVX-ME2 SET - digitální bezdrátový set s lavalier mikrofonem a mini vysílačem plně automatický| Typ produktu | Bezdrátový mikrofonní systém |
| Obsah balení | Adaptérový kabel x 1, Případ, Vysílač x 1, Jedna přijímací jednotka, Adaptér, Zdroj napájení, Mikrofon, Dobíjecí baterie x 2 |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
| Základní materiál | Kov |
| Životnost baterie | 15 hodin, 4 hodiny |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Hmotnost | 87 g |
| Harmonické zkreslení (THD) | 0,1% |
| Typ mikrofonu | Kravatový |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Typ kondenzátoru | Elektret |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4044155086171 |
| Typ produktu: | Bezdrátový mikrofonní systém |
| Obsah balení: | Adaptérový kabel x 1, Případ, Vysílač x 1, Jedna přijímací jednotka, Adaptér, Zdroj napájení, Mikrofon, Dobíjecí baterie x 2 |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce., Vyhněte se kontaktu s vodou. |
| Základní materiál: | Kov |
| Životnost baterie: | 15 hodin, 4 hodiny |
| Typ baterie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Hmotnost: | 87 g |
| Harmonické zkreslení (THD): | 0,1% |
| Typ mikrofonu: | Kravatový |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu: | Všesměrový |
| Typ kondenzátoru: | Elektret |
