RØDE Wireless GO III - bezdrátový mikrofonní systém
Kód: MISRDEMIK0091Detailní popis produktu
RØDE Wireless GO III - bezdrátový mikrofonní systém| Maximální provozní vzdálenost | 260 m |
| Barva | Černá |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Ekvivalentní hladina hluku | 22 dB |
| Bitová hloubka | 32 |
| Maximální SPL | 123,5 dB |
| Odstup linkového vstupu od hluku | 72 dB |
| Hmotnost receiveru | 36 g |
| Hmotnost vysílače | 35 g |
| Rozměry vysílače | 46,5 x 20 x 44 mm |
| Rozměry receiveru (š x h x v) | 46,5 x 20 x 44 mm |
| Kompatibilita s iOS | 14 nebo později |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS 11 nebo vyšší |
| Podporované operační systémy Windows | Systém Windows 10 nebo vyšší |
| Kompatibilita s Android | 11 nebo novější |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (max.) | 7 hodin |
| Obsah balení | Kabel TRS na TRS x1, Vysílač x 2, Kabel USB-C do C, Případ, Kabel USB C na Lightning x 1, Nabíjecí rozbočovač x 1, Kryt proti povětrnostním vlivům x 3, Jedna přijímací jednotka |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Vstup TRS 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Typ vysílače | Vysílač na tělo |
| Typ přijímače | Přijímač s vysílačem bodypack |
| Výstup TRRS 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 698813010462 |
| Maximální provozní vzdálenost: | 260 m |
| Barva: | Černá |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Ekvivalentní hladina hluku: | 22 dB |
| Bitová hloubka: | 32 |
| Maximální SPL: | 123,5 dB |
| Odstup linkového vstupu od hluku: | 72 dB |
| Hmotnost receiveru: | 36 g |
| Hmotnost vysílače: | 35 g |
| Rozměry vysílače: | 46,5 x 20 x 44 mm |
| Rozměry receiveru (š x h x v): | 46,5 x 20 x 44 mm |
| Kompatibilita s iOS: | 14 nebo později |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS 11 nebo vyšší |
| Podporované operační systémy Windows: | Systém Windows 10 nebo vyšší |
| Kompatibilita s Android: | 11 nebo novější |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (max.): | 7 hodin |
| Obsah balení: | Kabel TRS na TRS x1, Vysílač x 2, Kabel USB-C do C, Případ, Kabel USB C na Lightning x 1, Nabíjecí rozbočovač x 1, Kryt proti povětrnostním vlivům x 3, Jedna přijímací jednotka |
| Typ směrového mikrofonu: | Všesměrový |
| Vstup TRS 1/8" (3,5 mm): | 1 |
| Typ vysílače: | Vysílač na tělo |
| Typ přijímače: | Přijímač s vysílačem bodypack |
| Výstup TRRS 1/8” (3,5 mm): | 1 |
