Lewitt LCT 240 Pro Vocal Set - kondenzátorový mikrofon
Kód: MISLEWMIK0002Detailní popis produktu
Lewitt LCT 240 Pro Vocal Set - kondenzátorový mikrofon| Doporučené použití | Hudba/studio |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Hloubka | 36 mm |
| Hmotnost | 310 g |
| Šířka | 52 mm |
| Výška | 138 mm |
| Technologie propojení | Kabel |
| XLR-3 konektor | 1 |
| Obsah balení | Pop filtr x 1, Větrná houba x 1, Mikrofon, Protinárazová rukojeť (koš) x 1, Případ |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce. |
| Základní materiál | Zinek |
| Frekvence mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu | Kardioidní |
| Impedance | 100 ohm |
| Dynamický rozsah | 123 dB |
| Citlivost mikrofonu | 16.7 mV/Pa |
| Maximální SPL | 142 dB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 9120044042987 |
| Doporučené použití: | Hudba/studio |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Mikrofon |
| Hloubka: | 36 mm |
| Hmotnost: | 310 g |
| Šířka: | 52 mm |
| Výška: | 138 mm |
| Technologie propojení: | Kabel |
| XLR-3 konektor: | 1 |
| Obsah balení: | Pop filtr x 1, Větrná houba x 1, Mikrofon, Protinárazová rukojeť (koš) x 1, Případ |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce. |
| Základní materiál: | Zinek |
| Frekvence mikrofonu: | 20 - 20000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu: | Kardioidní |
| Impedance: | 100 ohm |
| Dynamický rozsah: | 123 dB |
| Citlivost mikrofonu: | 16.7 mV/Pa |
| Maximální SPL: | 142 dB |
