IK Multimedia iRig Mic Lav Černá Mikrofon se sponou
Kód: MISIKMMIK0009Detailní popis produktu
IK Multimedia iRig Mic Lav Černá Mikrofon se sponou| Hmostnost mikrofonu | 22 g |
| Šířka | 7,5 mm |
| Průměr | 6 mm |
| Hloubka | 24 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Technologie propojení | Kabel |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Rozhraní zařízení | 3,5 mm (1/8") |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Barva | Černá |
| Kompatibilní produkty | iPhone X*, iPhone 8 Plus*, iPhone 8*, iPhone 7 Plus*, iPhone 7*, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (6th, 5th, 4th and 3rd generation), iPad Pro (12.9-inch), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4th generation, iPad mini, iPad 3rd generation, iPad 2, iPad. iOS 4.3 or later is required. * Requires use of Apple's Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter (TRRS). |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Frekvence mikrofonu | 30 - 16000 Hz |
| Model | Mikrofon se sponou |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon | 3% |
| Citlivost mikrofonu | 35 dB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 8025813630031 |
| Hmostnost mikrofonu: | 22 g |
| Šířka: | 7,5 mm |
| Průměr: | 6 mm |
| Hloubka: | 24 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | 3,5 mm (1/8") |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Barva: | Černá |
| Kompatibilní produkty: | iPhone X*, iPhone 8 Plus*, iPhone 8*, iPhone 7 Plus*, iPhone 7*, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (6th, 5th, 4th and 3rd generation), iPad Pro (12.9-inch), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4th generation, iPad mini, iPad 3rd generation, iPad 2, iPad. iOS 4.3 or later is required. * Requires use of Apple's Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter (TRRS). |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Pouzdro na přenášení: | Ano |
| Frekvence mikrofonu: | 30 - 16000 Hz |
| Model: | Mikrofon se sponou |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon: | 3% |
| Citlivost mikrofonu: | 35 dB |
