AKG D8000M - dynamický vokální mikrofon, černý
Kód: MISAGKMIK0006Detailní popis produktu
AKG D8000M - dynamický vokální mikrofon, černý| Technologie propojení | Kabel |
| Rozhraní zařízení | mini XLR (3-pin) |
| Barva | Grafit, Stříbrná |
| Obsah balení | Mikrofon, Případ, Držák mikrofonu |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce. |
| Frekvence mikrofonu | 70 - 20000 Hz |
| Maximální SPL | 140 dB |
| Model | Dynamický mikrofon |
| Typ směrového mikrofonu | Hyperkardioida |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 885038032861 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Rozhraní zařízení: | mini XLR (3-pin) |
| Barva: | Grafit, Stříbrná |
| Obsah balení: | Mikrofon, Případ, Držák mikrofonu |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení., Používejte v souladu s pokyny výrobce. |
| Frekvence mikrofonu: | 70 - 20000 Hz |
| Maximální SPL: | 140 dB |
| Model: | Dynamický mikrofon |
| Typ směrového mikrofonu: | Hyperkardioida |
