Trust TM-101 myš Domácí Pro praváky i leváky USB Typ-A Optický 1200 DPI
Kód: PERTRUMYS0153Detailní popis produktu
Trust TM-101 myš Domácí Pro praváky i leváky USB Typ-A Optický 1200 DPI| Napájecí zdroj | Kabel |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS umělá hmota |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Hmotnost | 81 g |
| Šířka | 63 mm |
| Hloubka | 38 mm |
| Výška | 116 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 1200 DPI |
| Technologie propojení | Kabel |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 3 |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Účel | Domácí |
| Délka kabelu | 1,6 m |
| Plug and Play | Ano |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 8713439252958 |
| Napájecí zdroj: | Kabel |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | ABS umělá hmota |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Hmotnost: | 81 g |
| Šířka: | 63 mm |
| Hloubka: | 38 mm |
| Výška: | 116 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Rozlišení pohybu: | 1200 DPI |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Účel: | Domácí |
| Délka kabelu: | 1,6 m |
| Plug and Play: | Ano |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
