SteelSeries Aerox 3 USB-C - optická herní myš 8500 CPI – RENOVOVANÁ (Onyx)
Kód: GAMSTSMYS0007Detailní popis produktu
SteelSeries Aerox 3 USB-C - optická herní myš 8500 CPI – RENOVOVANÁ (Onyx)| Název barvy | Onyx |
| Renovovaný produkt | Ano |
| Napájecí zdroj | Kabel |
| Osvětlení | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Barva | Černá |
| Formát | Pro praváky |
| Materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Šířka | 57,9 mm |
| Hloubka | 120,5 mm |
| Hmotnost | 59 g |
| Výška | 21,5 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Životnost tlačítek myši | 80 milionů lisů |
| Obsah balení | Kabel USB-A na USB-C, Herní myš x 1 |
| Rychlost snímání | 1000 Hz |
| Odezva | 1 ms |
| Zrychlení (max) | 35 G |
| Rozlišení pohybu | 8500 CPI |
| Snímací frekvence myši | 300 ips |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Počet tlačítek | 6 |
| Rozhraní zařízení | USB typu C |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Účel | Hraní |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Varování | Baterie likvidujte podle místních předpisů., Skladujte mimo dosah tepla a ohně., Chraňte výrobek před vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 810052983837 |
| Název barvy: | Onyx |
| Renovovaný produkt: | Ano |
| Napájecí zdroj: | Kabel |
| Osvětlení: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Pro praváky |
| Materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Šířka: | 57,9 mm |
| Hloubka: | 120,5 mm |
| Hmotnost: | 59 g |
| Výška: | 21,5 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Životnost tlačítek myši: | 80 milionů lisů |
| Obsah balení: | Kabel USB-A na USB-C, Herní myš x 1 |
| Rychlost snímání: | 1000 Hz |
| Odezva: | 1 ms |
| Zrychlení (max): | 35 G |
| Rozlišení pohybu: | 8500 CPI |
| Snímací frekvence myši: | 300 ips |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Počet tlačítek: | 6 |
| Rozhraní zařízení: | USB typu C |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Účel: | Hraní |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Varování: | Baterie likvidujte podle místních předpisů., Skladujte mimo dosah tepla a ohně., Chraňte výrobek před vlhkostí. |
