Mysz bezprzewodowa Trust Verto Vertical Ergonomic biała (25132)
Kód: PERTRUMYS0124Detailní popis produktu
Mysz bezprzewodowa Trust Verto Vertical Ergonomic biała (25132)| Počet baterií (myš) | 2 |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Baterie AAA |
| Ergonomický design | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Vertikální design | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Formát | Pro praváky |
| Barva podsvětlení | Červená |
| Materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Barva | Bílá |
| Opěrka pro palec | Ano |
| Hloubka | 75 mm |
| Výška | 120 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Hmotnost | 89 g |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Množství | 1 |
| Baterie | Ano |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Funkce tlačítek | Zpět, Vpřed, Přepínání DPI |
| Rozhraní zařízení | RF Wireless + USB Type-A |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Počet tlačítek | 6 |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Rolovací směry | Svislý |
| Účel | Kancelář |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Typ závitnice | Kola |
| Bezkabelový | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Přizpůsobitelná hmotnost | Ne |
| Maximální provozní vzdálenost | 10 m |
| Varování | Chraňte výrobek před vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 8713439251326 |
| Počet baterií (myš): | 2 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Baterie AAA |
| Ergonomický design: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Vertikální design: | Ano |
| Osvětlení: | Ano |
| Formát: | Pro praváky |
| Barva podsvětlení: | Červená |
| Materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Barva: | Bílá |
| Opěrka pro palec: | Ano |
| Hloubka: | 75 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 63 mm |
| Hmotnost: | 89 g |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Množství: | 1 |
| Baterie: | Ano |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Funkce tlačítek: | Zpět, Vpřed, Přepínání DPI |
| Rozhraní zařízení: | RF Wireless + USB Type-A |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Počet tlačítek: | 6 |
| Rozlišení pohybu: | 1600 DPI |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání: | Ano |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Účel: | Kancelář |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Typ závitnice: | Kola |
| Bezkabelový: | Ano |
| Plug and Play: | Ano |
| Přizpůsobitelná hmotnost: | Ne |
| Maximální provozní vzdálenost: | 10 m |
| Varování: | Chraňte výrobek před vlhkostí. |
