Lenovo ThinkBook myš Kancelář Pro praváky i leváky Bluetooth Optický 2400 DPI
Kód: PERLEVMYS0111Detailní popis produktu
Lenovo ThinkBook myš Kancelář Pro praváky i leváky Bluetooth Optický 2400 DPI| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | AA, Alkalický |
| Životnost baterie | 12 měsíc/ů |
| Počet baterií | 1 |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Šedá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Hmotnost | 61 g |
| Hloubka | 58 mm |
| Výška | 29 mm |
| Šířka | 107 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 110 mm |
| Hmotnost včetně balení | 129 g |
| Výška balení | 40 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Návod k obsluze | Ano |
| Baterie | Ano |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Účel | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Počet tlačítek | 3 |
| Rozlišení pohybu | 2400 DPI |
| Počet režimů citlivosti snímání | 3 |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Varování | Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Chraňte výrobek před vlhkostí., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 194632481600 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | AA, Alkalický |
| Životnost baterie: | 12 měsíc/ů |
| Počet baterií: | 1 |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Barva: | Šedá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Hmotnost: | 61 g |
| Hloubka: | 58 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Šířka: | 107 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 129 g |
| Výška balení: | 40 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Účel: | Kancelář |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice: | Kola |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení pohybu: | 2400 DPI |
| Počet režimů citlivosti snímání: | 3 |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání: | Ano |
| Varování: | Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Chraňte výrobek před vlhkostí., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
