HP Programovatelná myš 425 Bluetooth
Kód: PERHP-MYS0237Detailní popis produktu
HP Programovatelná myš 425 Bluetooth| HP segment | Firemní |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Černá |
| Výška | 38 mm |
| Šířka | 108,6 mm |
| Hloubka | 61,6 mm |
| Hmotnost | 89 g |
| Hmotnost včetně balení | 94 g |
| Výška balení | 127 mm |
| Šířka balení | 108 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 6 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793237625 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 197192652299 |
| HP segment: | Firemní |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 38 mm |
| Šířka: | 108,6 mm |
| Hloubka: | 61,6 mm |
| Hmotnost: | 89 g |
| Hmotnost včetně balení: | 94 g |
| Výška balení: | 127 mm |
| Šířka balení: | 108 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Rozlišení pohybu: | 4000 DPI |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet tlačítek: | 6 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793237625 |
