HP Kabelová myš 1000
Kód: PERHP-MYS0165Detailní popis produktu
HP Kabelová myš 1000| Barva | Černá |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| HP segment | Domácí |
| Hmotnost | 70 g |
| Hmotnost receiveru | 100 g |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 39,5 mm |
| Hloubka | 58,5 mm |
| Šířka balení | 129 mm |
| Hmotnost včetně balení | 100 g |
| Výška balení | 47 mm |
| Stručný návod | Ano |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Rozlišení pohybu | 1200 DPI |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Počet tlačítek | 3 |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Chraňte výrobek před vlhkostí. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793237625 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 192545918244 |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| HP segment: | Domácí |
| Hmotnost: | 70 g |
| Hmotnost receiveru: | 100 g |
| Šířka: | 100 mm |
| Výška: | 39,5 mm |
| Hloubka: | 58,5 mm |
| Šířka balení: | 129 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 100 g |
| Výška balení: | 47 mm |
| Stručný návod: | Ano |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice: | Kola |
| Rozlišení pohybu: | 1200 DPI |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Doporučené použití: | Univerzální |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Varování: | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Chraňte výrobek před vlhkostí. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793237625 |
