HP Duální stříbrná myš Z3700
Kód: PERHP-MYS0212Detailní popis produktu
HP Duální stříbrná myš Z3700| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA |
| Barva | Stříbrná |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Hloubka | 60 mm |
| Výška | 25,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šířka | 101 mm |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Výška balení | 109 mm |
| Hmotnost včetně balení | 105 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 82 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Účel | Kancelář |
| Typ závitnice | Kola |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Počet tlačítek | 3 |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Varování | Chraňte výrobek před vlhkostí., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251457678 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 197029312891 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Počet baterií: | 1 |
| Typ baterie: | AA |
| Barva: | Stříbrná |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Hloubka: | 60 mm |
| Výška: | 25,3 mm |
| Hmotnost: | 50 g |
| Šířka: | 101 mm |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Výška balení: | 109 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 105 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Šířka balení: | 82 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Účel: | Kancelář |
| Typ závitnice: | Kola |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Varování: | Chraňte výrobek před vlhkostí., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199251457678 |
