HP Bezdrátová myš Z3700
Kód: PERHP-MYS0190Detailní popis produktu
HP Bezdrátová myš Z3700| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | AA |
| Počet baterií | 1 |
| USB Power Delivery | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| HP segment | Domácí |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Černá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Hmotnost | 50 g |
| Výška | 25,3 mm |
| Šířka | 101 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Výška balení | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení | 150 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| AC adaptér | Ne |
| Šířka balení | 198 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPSC | 43211612 |
| Baterie | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Záruční list | Ano |
| Přijímač | Ano |
| Účel | Cestování |
| Počet tlačítek | 3 |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu | Blue LED |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Rozlišení pohybu | 1200 DPI |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251457678 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 193905719136 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | AA |
| Počet baterií: | 1 |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ne |
| HP segment: | Domácí |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Barva: | Černá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Hmotnost: | 50 g |
| Výška: | 25,3 mm |
| Šířka: | 101 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Výška balení: | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 150 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| AC adaptér: | Ne |
| Šířka balení: | 198 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPSC: | 43211612 |
| Baterie: | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Typ přijímače: | Nano přijímač |
| Záruční list: | Ano |
| Přijímač: | Ano |
| Účel: | Cestování |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu: | Blue LED |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Rozlišení pohybu: | 1200 DPI |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice: | Kola |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Varování: | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199251457678 |
