HP Bezdrátová myš 510 s ultra rychlým nabíjením
Kód: PERHP-MYS0219Detailní popis produktu
HP Bezdrátová myš 510 s ultra rychlým nabíjením| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Nabíjecí | Ano |
| Životnost baterie | 1 měsíc/ů |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| HP segment | Domácí |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 73,3 mm |
| Výška | 39,9 mm |
| Šířka | 114,9 mm |
| Hmotnost | 88,5 g |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Hmotnost včetně balení | 160 g |
| Šířka balení | 118 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výška balení | 52 mm |
| AC adaptér | Ne |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Počet tlačítek | 5 |
| Počet programovatelných tlačítek | 4 |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | Ano |
| Účel | Domácí |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Typ závitnice | Kola |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Varování | Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251457678 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 197961282542 |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Nabíjecí: | Ano |
| Životnost baterie: | 1 měsíc/ů |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| HP segment: | Domácí |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 73,3 mm |
| Výška: | 39,9 mm |
| Šířka: | 114,9 mm |
| Hmotnost: | 88,5 g |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Hmotnost včetně balení: | 160 g |
| Šířka balení: | 118 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Výška balení: | 52 mm |
| AC adaptér: | Ne |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Rozlišení pohybu: | 4000 DPI |
| Počet tlačítek: | 5 |
| Počet programovatelných tlačítek: | 4 |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Disponuje programovatelnými tlačítky: | Ano |
| Účel: | Domácí |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Typ závitnice: | Kola |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Varování: | Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199251457678 |
