HP Bezdrátová myš 230 Slim
Kód: PERHP-MYS0232Detailní popis produktu
HP Bezdrátová myš 230 Slim| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Počet baterií | 1 |
| USB Power Delivery | Ne |
| Typ baterie | AA |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Černá |
| HP segment | Domácí |
| Výška | 362 mm |
| Hmotnost | 69 g |
| Šířka | 115 mm |
| Hloubka | 633 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Šířka balení | 129 mm |
| AC adaptér | Ne |
| Výška balení | 47 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPSC | 43211708 |
| Doporučené systémové požadavky | USB Type-A port |
| Baterie | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Přijímač | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Počet tlačítek | 3 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Účel | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793237625 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 198701218869 |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ne |
| Počet baterií: | 1 |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Typ baterie: | AA |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Barva: | Černá |
| HP segment: | Domácí |
| Výška: | 362 mm |
| Hmotnost: | 69 g |
| Šířka: | 115 mm |
| Hloubka: | 633 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Šířka balení: | 129 mm |
| AC adaptér: | Ne |
| Výška balení: | 47 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPSC: | 43211708 |
| Doporučené systémové požadavky: | USB Type-A port |
| Baterie: | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Přijímač: | Ano |
| Záruční list: | Ano |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Rozlišení pohybu: | 1600 DPI |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Účel: | Kancelář |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793237625 |
