HP Bezdrátová myš 220 (červánková)
Kód: PERHP-MYS0164Detailní popis produktu
HP Bezdrátová myš 220 (červánková)| Počet baterií | 1 |
| Životnost baterie | 15 měsíc/ů |
| Typ baterie | AA |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Černá |
| HP segment | Domácí |
| Hloubka | 57 mm |
| Hmotnost | 80 g |
| Šířka | 94,8 mm |
| Výška | 39,1 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 140 g |
| Množství | 1 |
| Šířka balení | 198 mm |
| Výška balení | 53 mm |
| Typ přijímače | Mikro přijímač |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Baterie | Ano |
| Přijímač | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Typ závitnice | Kola |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Účel | Kancelář |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 193905408610 |
| Počet baterií: | 1 |
| Životnost baterie: | 15 měsíc/ů |
| Typ baterie: | AA |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Barva: | Černá |
| HP segment: | Domácí |
| Hloubka: | 57 mm |
| Hmotnost: | 80 g |
| Šířka: | 94,8 mm |
| Výška: | 39,1 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Hmotnost včetně balení: | 140 g |
| Množství: | 1 |
| Šířka balení: | 198 mm |
| Výška balení: | 53 mm |
| Typ přijímače: | Mikro přijímač |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Baterie: | Ano |
| Přijímač: | Ano |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Typ závitnice: | Kola |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Rozlišení pohybu: | 1600 DPI |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Účel: | Kancelář |
