Herní myš Havit MS1001S V2 (černo-šedá)
Kód: GAMHAVMYS0010Detailní popis produktu
Herní myš Havit MS1001S V2 (černo-šedá)| Napájecí zdroj | Kabel |
| Barva | Černá, Šedá |
| Osvětlení | Ano |
| Formát | Pro praváky |
| Hloubka | 132 mm |
| Šířka | 68 mm |
| Výška | 42,5 mm |
| Rozlišení pohybu | 4800 DPI |
| Účel | Hraní |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 3 |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Počet tlačítek | 7 |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Délka kabelu | 1,8 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 6939119047412 |
| Napájecí zdroj: | Kabel |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Osvětlení: | Ano |
| Formát: | Pro praváky |
| Hloubka: | 132 mm |
| Šířka: | 68 mm |
| Výška: | 42,5 mm |
| Rozlišení pohybu: | 4800 DPI |
| Účel: | Hraní |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí): | 3 |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Počet tlačítek: | 7 |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
