Havit MS1027 - herní myš (černá)
Kód: GAMHAVMYS0008Detailní popis produktu
Havit MS1027 - herní myš (černá)| Napájecí zdroj | Kabel |
| Ergonomický design | Ano |
| Formát | Pro praváky |
| Barva | Černá |
| Výška | 41 mm |
| Šířka | 126,2 mm |
| Hloubka | 72,5 mm |
| Účel | Hraní |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 3 |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu | 3600 DPI |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Rolovací směry | Svislý |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 6 |
| Délka kabelu | 1,6 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 6939119030896 |
| Napájecí zdroj: | Kabel |
| Ergonomický design: | Ano |
| Formát: | Pro praváky |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 41 mm |
| Šířka: | 126,2 mm |
| Hloubka: | 72,5 mm |
| Účel: | Hraní |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí): | 3 |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu: | 3600 DPI |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání: | Ano |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet tlačítek: | 6 |
| Délka kabelu: | 1,6 m |
