DELL MS700 myš Cestování Pro praváky i leváky Bluetooth Optický 4000 DPI
Kód: PERDELMYS0096Detailní popis produktu
DELL MS700 myš Cestování Pro praváky i leváky Bluetooth Optický 4000 DPI| Typ baterie | Alkalický, AAA |
| Životnost baterie | 24 měsíc/ů |
| Počet baterií | 2 |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Barva | Modrá |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Šířka | 57,2 mm |
| Hmotnost | 56,9 g |
| Výška | 29,8 mm |
| Hloubka | 116,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8.1, Windows 11, Windows 10 x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux | Ubuntu 22.04 |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS 15, Android 11.0 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Baterie | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Účel | Cestování |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Typ závitnice | Dotyk |
| Počet tlačítek | 3 |
| Frekvenční pásmo | 2.4 - 2.48 GHz |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5397184790014 |
| Typ baterie: | Alkalický, AAA |
| Životnost baterie: | 24 měsíc/ů |
| Počet baterií: | 2 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Barva: | Modrá |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Šířka: | 57,2 mm |
| Hmotnost: | 56,9 g |
| Výška: | 29,8 mm |
| Hloubka: | 116,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8.1, Windows 11, Windows 10 x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ubuntu 22.04 |
| Podporované mobilní operační systémy: | iOS 15, Android 11.0 |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 65 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 50 °C |
| Baterie: | Ano |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Účel: | Cestování |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Typ závitnice: | Dotyk |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 - 2.48 GHz |
| Rozlišení pohybu: | 4000 DPI |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Varování: | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. |
