Bezdrátová myš Lenovo 530 v barvě Platinum Grey
Kód: PERLEVMYS0175Detailní popis produktu
Bezdrátová myš Lenovo 530 v barvě Platinum Grey| Typ baterie | AA |
| Počet baterií | 1 |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Životnost baterie | 12 měsíc/ů |
| Ergonomický design | Ano |
| Barva | Šedá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Hloubka | 106 mm |
| Výška | 37 mm |
| Hmotnost | 65 g |
| Šířka | 63 mm |
| Výška balení | 33 mm |
| Šířka balení | 120 mm |
| Množství | 1 |
| Hmotnost včetně balení | 125 g |
| Typ balení | Krabice |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 95% |
| Přijímač | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Počet tlačítek | 3 |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ne |
| Rozlišení pohybu | 1200 DPI |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 8000000 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Varování | Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 195892023722 |
| Typ baterie: | AA |
| Počet baterií: | 1 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Životnost baterie: | 12 měsíc/ů |
| Ergonomický design: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Hloubka: | 106 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Hmotnost: | 65 g |
| Šířka: | 63 mm |
| Výška balení: | 33 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Množství: | 1 |
| Hmotnost včetně balení: | 125 g |
| Typ balení: | Krabice |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 95% |
| Přijímač: | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání: | Ne |
| Rozlišení pohybu: | 1200 DPI |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí): | 8000000 |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Varování: | Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
