ASUS MD105 MOUSE/MK-WH myš Univerzální Pro praváky RF bezdrátové + Bluetooth 2400 DPI
Kód: PERASUMYS0082Detailní popis produktu
ASUS MD105 MOUSE/MK-WH myš Univerzální Pro praváky RF bezdrátové + Bluetooth 2400 DPI| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA |
| Spotřeba energie | 12 mA |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Formát | Pro praváky |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polytetrafluoretylen (PTFE) |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Opěrka pro palec | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Výška | 43 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Šířka | 72 mm |
| Hmotnost | 66 g |
| Hmotnost receiveru | 1,6 g |
| Výška receiveru | 6,25 mm |
| Šířka receiveru | 1,42 cm |
| Hloubka receiveru | 1,88 cm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 85% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Návod k obsluze | Ano |
| Baterie | Ano |
| Přijímač | Ano |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Rozlišení pohybu | 2400 DPI |
| Počet režimů citlivosti snímání | 3 |
| Účel | Univerzální |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Rolovací směry | Svislý |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711636125390 |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ne |
| Počet baterií: | 1 |
| Typ baterie: | AA |
| Spotřeba energie: | 12 mA |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Formát: | Pro praváky |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Polytetrafluoretylen (PTFE) |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Opěrka pro palec: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Výška: | 43 mm |
| Hloubka: | 110 mm |
| Šířka: | 72 mm |
| Hmotnost: | 66 g |
| Hmotnost receiveru: | 1,6 g |
| Výška receiveru: | 6,25 mm |
| Šířka receiveru: | 1,42 cm |
| Hloubka receiveru: | 1,88 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 85% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 60 °C |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Přijímač: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Rozlišení pohybu: | 2400 DPI |
| Počet režimů citlivosti snímání: | 3 |
| Účel: | Univerzální |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
