ASUS MD100 myš Pro praváky i leváky RF bezdrátové + Bluetooth Optický 1600 DPI
Kód: PERASUMYS0074Detailní popis produktu
ASUS MD100 myš Pro praváky i leváky RF bezdrátové + Bluetooth Optický 1600 DPI| Životnost baterie | 12 měsíc/ů |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Barva | Modrá |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Výška | 27,8 mm |
| Výška receiveru | 4,5 mm |
| Hloubka receiveru | 1,2 cm |
| Hmotnost | 56 g |
| Hmotnost receiveru | 1,6 g |
| Šířka receiveru | 1,89 cm |
| Šířka | 60 mm |
| Hloubka | 107 mm |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Množství | 1 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 10 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Počet režimů citlivosti snímání | 3 |
| Typ závitnice | Kola |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Účel | Kancelář |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Práce na jakémkoli povrchu | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711081303831 |
| Životnost baterie: | 12 měsíc/ů |
| Počet baterií: | 1 |
| Typ baterie: | AA |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Barva: | Modrá |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Výška: | 27,8 mm |
| Výška receiveru: | 4,5 mm |
| Hloubka receiveru: | 1,2 cm |
| Hmotnost: | 56 g |
| Hmotnost receiveru: | 1,6 g |
| Šířka receiveru: | 1,89 cm |
| Šířka: | 60 mm |
| Hloubka: | 107 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Množství: | 1 |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Rozlišení pohybu: | 1600 DPI |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí): | 10 |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Počet režimů citlivosti snímání: | 3 |
| Typ závitnice: | Kola |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Účel: | Kancelář |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Práce na jakémkoli povrchu: | Ano |
