ASUS Fragrance Mouse MD101 myš Domácí Pro praváky i leváky RF bezdrátové + Bluetooth Optický 2400 DPI
Kód: PERASUMYS0085Detailní popis produktu
ASUS Fragrance Mouse MD101 myš Domácí Pro praváky i leváky RF bezdrátové + Bluetooth Optický 2400 DPI| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA, Alkalický |
| Životnost baterie | 12 měsíc/ů |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Ergonomický design | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Barva | Růžová |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Výška | 40,2 mm |
| Hloubka | 62,4 mm |
| Hmotnost | 66 g |
| Šířka | 103,6 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rolovací směry | Svislý |
| Typ závitnice | Kola |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Účel | Domácí |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 2400 DPI |
| Počet tlačítek | 3 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 10 |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711387793398 |
| Počet baterií: | 1 |
| Typ baterie: | AA, Alkalický |
| Životnost baterie: | 12 měsíc/ů |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Ergonomický design: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Barva: | Růžová |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Výška: | 40,2 mm |
| Hloubka: | 62,4 mm |
| Hmotnost: | 66 g |
| Šířka: | 103,6 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Typ závitnice: | Kola |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Tiché kliknutí: | Ano |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Účel: | Domácí |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Rozlišení pohybu: | 2400 DPI |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí): | 10 |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
