Zyxel XGS2220-54HP Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: SWTZYXZAR0051Detailní popis produktu
Zyxel XGS2220-54HP Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)| Síťové standardy | IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3z, IEEE 802.3an |
| Směrovací záznamy | 64 |
| Podpora 10G | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 754,11 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj | AC |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Instalace do racku | Ano |
| Hloubka | 330 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Šířka | 441 mm |
| IGMP proxy | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Typ autentizace | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| DHCP vlastnosti | DHCP server, DHCP relay |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 48 |
| Počet (měděných) portů 10G ethernetu | 2 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 4 |
| Paměť flash | 64 MB |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 214,388 h |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 50 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95% |
| Tepelné vyzařování | 2571,52 BTU/h |
| QoS | Ano |
| Přepínač vrstev | L3 |
| Typ přepínače | Řízený |
| ARP inspekce | Ano |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN | Ano |
| Tabulka MAC adres | 32000 pol. |
| Kapacita přepínání | 216 Gbit/s |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 2 MB |
| Rychlost přetáčení | 161 Mpps |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE) | 50 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 600 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| MLD (Multicast Listener Discovery) snooping | MLD v1/v2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Managed |
|---|---|
| EAN: | 4718937625178 |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3z, IEEE 802.3an |
| Směrovací záznamy: | 64 |
| Podpora 10G: | Ano |
| Maximální spotřeba energie: | 754,11 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Instalace do racku: | Ano |
| Hloubka: | 330 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Šířka: | 441 mm |
| IGMP proxy: | Ano |
| IGMP pozorování: | Ano |
| Typ autentizace: | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| DHCP vlastnosti: | DHCP server, DHCP relay |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: | 48 |
| Počet (měděných) portů 10G ethernetu: | 2 |
| Počet instalovaných modulů SFP+: | 4 |
| Paměť flash: | 64 MB |
| Vnitřní paměť: | 1024 MB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 214,388 h |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 50 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 95% |
| Tepelné vyzařování: | 2571,52 BTU/h |
| QoS: | Ano |
| Přepínač vrstev: | L3 |
| Typ přepínače: | Řízený |
| ARP inspekce: | Ano |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN: | Ano |
| Tabulka MAC adres: | 32000 pol. |
| Kapacita přepínání: | 216 Gbit/s |
| Vyrovnávací paměť pro pakety: | 2 MB |
| Rychlost přetáčení: | 161 Mpps |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE): | 50 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): | 600 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ano |
| MLD (Multicast Listener Discovery) snooping: | MLD v1/v2 |
