TV 43" LIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2
Kód: TVALI-LCD0004Detailní popis produktu
TV 43" LIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 42 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2 x 10 W |
| Hloubka (bez stojánku) | 89 mm |
| Šířka (se základnou) | 96,7 cm |
| Hloubka (se základnou) | 22,2 cm |
| Výška (bez stojánku) | 563 mm |
| Výška (s podstavcem) | 616 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 967 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,2 kg |
| Počet portů USB | 2 |
| Slot CI | 1 |
| USB verze | 2.0 |
| Verze HDMI | 1.4a |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Funkce teletextu | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Typ tuneru | Analog |
| Formát digitálního signálu | DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T |
| Standardy Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5905279174801 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 42 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Barva: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 2 x 10 W |
| Hloubka (bez stojánku): | 89 mm |
| Šířka (se základnou): | 96,7 cm |
| Hloubka (se základnou): | 22,2 cm |
| Výška (bez stojánku): | 563 mm |
| Výška (s podstavcem): | 616 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 967 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,2 kg |
| Počet portů USB: | 2 |
| Slot CI: | 1 |
| USB verze: | 2.0 |
| Verze HDMI: | 1.4a |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technologie displeje: | LED |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Typ tuneru: | Analog |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
