TCL V6C 55V6C televizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metalická 270 cd/m²
Kód: TVATCLLCD0134Detailní popis produktu
TCL V6C 55V6C televizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metalická 270 cd/m²| Profily Bluetooth | A2DP, HID |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Ano |
| Miracast | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 90 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 55 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Bezrámový design | Ano |
| Barva | Metalická |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Automatická úprava hlasitosti | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Ekvalizér | Ano |
| Šířka (bez stojánku) | 1226 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 8,8 kg |
| Výška (bez stojánku) | 711 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1226 mm |
| Hloubka stojanu | 25,5 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 8,92 kg |
| Šířka stojanu | 105 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 72 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 255 mm |
| Výška (s podstavcem) | 750 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,5 kg |
| Výška balení | 825 mm |
| Včetně šroubů | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Hloubka balení | 124 mm |
| Šířka balení | 1335 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Ovládání pohybem | Ano |
| 3D kompatibilita | Ne |
| Design bez rámečků | Ano |
| Elektrická síť | Ano |
| Podstavec | yes |
| HDMI | Ano |
| Wi-Fi ready | Ano |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Ano |
| Analogový tuner | Ano |
| DVB-T2 tuner | Ano |
| Aplikace pro chytrou televizi | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+, Google Play Apps |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Rychlé přepínání HDMI | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Common interface (CI) | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Automatický pohotovostní režim | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | HDR 10+, High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision |
| Přehrávání z USB | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Master |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | TCL AiPQ Pro Processor |
| Redukce šumu | Ano |
| Dolby Vision | Ano |
| Kompresní formáty videa | H.265, H.264, MPEG2 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| AMD FreeSync | Ne |
| Upscale na 4K | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Funkce teletextu | Ano |
| Poměr maximální svítivosti | 65% |
| Technologie displeje | DLED |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace | PPI (Picture Performance Index) 2500 |
| Odezva | 6,5 ms |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138,8 cm |
| Jas displeje | 270 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Standard barevného gamutu | NTSC |
| Typ dálkového ovladače | RC833A |
| Montážní sada | Ne |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Formát analogového signálu | SECAM D/K, PAL BG, NTSC, PAL I, PAL L, SECAM L |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Časovač vypnutí | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Typ ovládání | Dálkový ovladač |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ne |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Počet OSD jazyků | 59 |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Video aplikace | Disney+, Google TV, Amazon Prime Video, All 4, BBC iPlayer, ITV Hub, My5, NOW TV, Netflix, Twitch, YouTube, ITV X, HBO |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Aplikace pro životní styl | Google Apps |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Hudební aplikace | Spotify |
| Poskytovaný operační systém | Google TV |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.2 |
| Verze operačního systému | 12 |
| Smart TV | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie TCL (AV/TV) | Motion Clarity, Chromecast Built-In, T-cast, 4K HDR Display, HVA Screen |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2236718 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901292525989 |
| Profily Bluetooth: | A2DP, HID |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Miracast: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 90 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 55 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Bezrámový design: | Ano |
| Barva: | Metalická |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Automatická úprava hlasitosti: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon: | 20 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Ekvalizér: | Ano |
| Šířka (bez stojánku): | 1226 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 8,8 kg |
| Výška (bez stojánku): | 711 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1226 mm |
| Hloubka stojanu: | 25,5 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 8,92 kg |
| Šířka stojanu: | 105 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 72 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 255 mm |
| Výška (s podstavcem): | 750 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 12,5 kg |
| Výška balení: | 825 mm |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Stručný návod: | Ano |
| Hloubka balení: | 124 mm |
| Šířka balení: | 1335 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Ovládání pohybem: | Ano |
| 3D kompatibilita: | Ne |
| Design bez rámečků: | Ano |
| Elektrická síť: | Ano |
| Podstavec: | yes |
| HDMI: | Ano |
| Wi-Fi ready: | Ano |
| Hybrid Log Gamma (HLG): | Ano |
| Analogový tuner: | Ano |
| DVB-T2 tuner: | Ano |
| Aplikace pro chytrou televizi: | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+, Google Play Apps |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Rychlé přepínání HDMI: | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Common interface (CI): | Ano |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet RF portů: | 2 |
| Typ RF konektoru: | F, IEC |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Automatický pohotovostní režim: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | HDR 10+, High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision |
| Přehrávání z USB: | Ano |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Master |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | TCL AiPQ Pro Processor |
| Redukce šumu: | Ano |
| Dolby Vision: | Ano |
| Kompresní formáty videa: | H.265, H.264, MPEG2 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ne |
| AMD FreeSync: | Ne |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Poměr maximální svítivosti: | 65% |
| Technologie displeje: | DLED |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace: | PPI (Picture Performance Index) 2500 |
| Odezva: | 6,5 ms |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 138,8 cm |
| Jas displeje: | 270 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický): | 3000:1 |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Standard barevného gamutu: | NTSC |
| Typ dálkového ovladače: | RC833A |
| Montážní sada: | Ne |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Formát analogového signálu: | SECAM D/K, PAL BG, NTSC, PAL I, PAL L, SECAM L |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Typ ovládání: | Dálkový ovladač |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ne |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 59 |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Video aplikace: | Disney+, Google TV, Amazon Prime Video, All 4, BBC iPlayer, ITV Hub, My5, NOW TV, Netflix, Twitch, YouTube, ITV X, HBO |
| Platforma pro distribuci aplikací: | Google Play |
| Aplikace pro životní styl: | Google Apps |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Zrcadlení obrazovky: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Hudební aplikace: | Spotify |
| Poskytovaný operační systém: | Google TV |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.2 |
| Verze operačního systému: | 12 |
| Smart TV: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie TCL (AV/TV): | Motion Clarity, Chromecast Built-In, T-cast, 4K HDR Display, HVA Screen |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2236718 |
