TCL C6K 98C6K televizor 2,49 m (98") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metalická
Kód: TVATCLLCD0195Detailní popis produktu
TCL C6K 98C6K televizor 2,49 m (98") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metalická| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Profily Bluetooth | HID, A2DP |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Prohledávání | Ano |
| Podpora HID | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 290 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 155 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Barva | Metalická |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Bezrámový design | Ano |
| Audio dekodéry | Dolby AC4, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Počet reproduktorů | 3 |
| RMS výkon subwooferu | 20 W |
| Automatická úprava hlasitosti | Ano |
| RMS výkon | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.1 kanály/kanálů |
| Zabudovaný subwoofer | Ano |
| Ekvalizér | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Počet režimů ekvalizéru | 7 |
| Výška (bez stojánku) | 1247 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 2180 mm |
| Hloubka stojanu | 42 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 51,8 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 52,8 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 420 mm |
| Šířka stojanu | 170,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 64 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1285 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 2180 mm |
| Šířka balení | 2384 mm |
| Hmotnost včetně balení | 75,1 kg |
| Výška balení | 215 mm |
| Hloubka balení | 1430 mm |
| Vnitřní paměť | 64000 MB |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Délka šňůry | 2 m |
| Technologie Quantum dot | Ano |
| Neobsahuje | Rtuť |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | Ano |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| DVI port | Ne |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Rychlé přepínání HDMI | Ano |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| HDCP | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| AMD FreeSync | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | TCL AiPQ Pro Processor |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Herní lišta, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Redukce šumu | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Nahrávání na USB | Ne |
| Funkce titulkování | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Funkce teletextu | Ano |
| DVD přehrávač | Ne |
| Podpora HDR | Ano |
| Média pro přehrávání | MPEG2, H.264, H.265 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 249 cm |
| Úhlopříčka displeje | 2,49 m (98") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Poměr maximální svítivosti | 65% |
| Technologie pohybové interpolace | PPI (Picture Performance Index) 4100 |
| Technologie displeje | QD-Mini LED |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 2,48 m |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Včetně soundbaru | Ne |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | RC833A |
| Formát analogového signálu | NTSC, PAL DK, SECAM L, SECAM, SECAM D/K, PAL BG, PAL, PAL L, PAL I, SECAM B/G |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Počet OSD jazyků | 63 |
| Typ ovládání | Dálkový ovladač |
| Základní hotelový režim | Ne |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Hotelový režim | Ne |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ne |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| Integrovaný Chromecast | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Google TV |
| Video aplikace | YouTube, Apple TV, Netflix, Amazon Prime Video |
| Verze operačního systému | 12,0 |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Režim obrazu | Hry, Sporty |
| Smart TV | Ano |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Internetová televize | Ano |
| Technologie TCL (AV/TV) | 288Hz Game Accelerator, T-cast, HDR (High Dynamic Range), Onkyo Sound |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901292525767 |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Profily Bluetooth: | HID, A2DP |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Prohledávání: | Ano |
| Podpora HID: | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 290 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 155 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Barva: | Metalická |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Bezrámový design: | Ano |
| Audio dekodéry: | Dolby AC4, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Počet reproduktorů: | 3 |
| RMS výkon subwooferu: | 20 W |
| Automatická úprava hlasitosti: | Ano |
| RMS výkon: | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.1 kanály/kanálů |
| Zabudovaný subwoofer: | Ano |
| Ekvalizér: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Počet režimů ekvalizéru: | 7 |
| Výška (bez stojánku): | 1247 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 2180 mm |
| Hloubka stojanu: | 42 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 51,8 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 52,8 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 420 mm |
| Šířka stojanu: | 170,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 64 mm |
| Výška (s podstavcem): | 1285 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 2180 mm |
| Šířka balení: | 2384 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 75,1 kg |
| Výška balení: | 215 mm |
| Hloubka balení: | 1430 mm |
| Vnitřní paměť: | 64000 MB |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Délka šňůry: | 2 m |
| Technologie Quantum dot: | Ano |
| Neobsahuje: | Rtuť |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA): | Ano |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Common interface (CI): | Ano |
| DVI port: | Ne |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Rychlé přepínání HDMI: | Ano |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Typ RF konektoru: | F, IEC |
| Verze HDCP: | 2.2 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet RF portů: | 2 |
| HDCP: | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | TCL AiPQ Pro Processor |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Herní lišta, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Redukce šumu: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Nahrávání na USB: | Ne |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Funkce teletextu: | Ano |
| DVD přehrávač: | Ne |
| Podpora HDR: | Ano |
| Média pro přehrávání: | MPEG2, H.264, H.265 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 249 cm |
| Úhlopříčka displeje: | 2,49 m (98") |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Poměr maximální svítivosti: | 65% |
| Technologie pohybové interpolace: | PPI (Picture Performance Index) 4100 |
| Technologie displeje: | QD-Mini LED |
| Hloubka barev: | 10 bit |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Zobrazovací formát: | 2160p |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Viditelná velikost (úhlopříčně): | 2,48 m |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Včetně soundbaru: | Ne |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | RC833A |
| Formát analogového signálu: | NTSC, PAL DK, SECAM L, SECAM, SECAM D/K, PAL BG, PAL, PAL L, PAL I, SECAM B/G |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Obraz v obraze (PIP): | Ne |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 63 |
| Typ ovládání: | Dálkový ovladač |
| Základní hotelový režim: | Ne |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Hotelový režim: | Ne |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ne |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ne |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.3 |
| Integrovaný Chromecast: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Google TV |
| Video aplikace: | YouTube, Apple TV, Netflix, Amazon Prime Video |
| Verze operačního systému: | 12,0 |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Režim obrazu: | Hry, Sporty |
| Smart TV: | Ano |
| Platforma pro distribuci aplikací: | Google Play |
| Internetová televize: | Ano |
| Technologie TCL (AV/TV): | 288Hz Game Accelerator, T-cast, HDR (High Dynamic Range), Onkyo Sound |
