TCL 75C8K televizor 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi 4500 cd/m² Černá
Kód: TVATCLLCD0194Detailní popis produktu
TCL 75C8K televizor 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi 4500 cd/m² Černá| Internetový prohlížeč | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Podpora HID | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Profily Bluetooth | HID |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | D |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 85 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 350 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 mm |
| Barva | Černá |
| Bezrámový design | Ano |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Ekvalizér | Ano |
| Počet reproduktorů | 8 |
| RMS výkon | 90 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Zabudovaný subwoofer | Ano |
| Audio dekodéry | DTS Virtual:X |
| Automatická úprava hlasitosti | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 4.2.2 kanály/kanálů |
| Hloubka (s podstavcem) | 368 mm |
| Výška (s podstavcem) | 986 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1658 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1658 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 28,4 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 51 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 30,4 kg |
| Šířka stojanu | 38,8 cm |
| Hloubka stojanu | 36,9 cm |
| Výška (bez stojánku) | 949 mm |
| Šířka balení | 1850 mm |
| Hloubka balení | 178 mm |
| Hmotnost včetně balení | 40,2 kg |
| Výška balení | 1125 mm |
| Baterie | Ano |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | Ano |
| Neobsahuje | Rtuť |
| Technologie Quantum dot | Ano |
| Délka šňůry | 2 m |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet RF portů | 2 |
| HDCP | Ano |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Rychlé přepínání HDMI | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Nahrávání na USB | Ne |
| Funkce teletextu | Ano |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Master, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| DVD přehrávač | Ne |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | TCL TSR AiPQ Processor |
| Média pro přehrávání | H.264, H.265, MPEG2 |
| Funkce titulkování | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Redukce šumu | Ano |
| Technologie displeje | QD-Mini LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 190 cm |
| Technologie pohybové interpolace | PPI (Picture Performance Index) 5000 |
| Jas displeje | 4500 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Barevná škála DCI-P3 | 97% |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 189 cm |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Včetně soundbaru | Ne |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Formát analogového signálu | SECAM B/G, PAL DK, NTSC, SECAM L, PAL BG, SECAM, SECAM D/K, PAL I, PAL, PAL L |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ne |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Základní hotelový režim | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ne |
| Časovač vypnutí | Ano |
| Hotelový režim | Ne |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Počet OSD jazyků | 63 |
| Verze operačního systému | 12,0 |
| Video aplikace | Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV, YouTube |
| Smart TV | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Integrovaný Chromecast | Ano |
| Režim obrazu | Hry, Sporty |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Google TV |
| Technologie TCL (AV/TV) | Bluetooth, HDR (High Dynamic Range), T-cast, Chromecast Built-In, Dolby Atmos®, Dolby Vision™, 288Hz Game Accelerator, AiPQ Processor |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901292525675 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Podpora HID: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Profily Bluetooth: | HID |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | D |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 85 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 350 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 400 mm |
| Barva: | Černá |
| Bezrámový design: | Ano |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Ekvalizér: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 8 |
| RMS výkon: | 90 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Zabudovaný subwoofer: | Ano |
| Audio dekodéry: | DTS Virtual:X |
| Automatická úprava hlasitosti: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 4.2.2 kanály/kanálů |
| Hloubka (s podstavcem): | 368 mm |
| Výška (s podstavcem): | 986 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1658 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1658 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 28,4 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 51 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 30,4 kg |
| Šířka stojanu: | 38,8 cm |
| Hloubka stojanu: | 36,9 cm |
| Výška (bez stojánku): | 949 mm |
| Šířka balení: | 1850 mm |
| Hloubka balení: | 178 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 40,2 kg |
| Výška balení: | 1125 mm |
| Baterie: | Ano |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA): | Ano |
| Neobsahuje: | Rtuť |
| Technologie Quantum dot: | Ano |
| Délka šňůry: | 2 m |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet RF portů: | 2 |
| HDCP: | Ano |
| Typ RF konektoru: | F, IEC |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Verze HDCP: | 2.2 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Rychlé přepínání HDMI: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Nahrávání na USB: | Ne |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Master, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| DVD přehrávač: | Ne |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | TCL TSR AiPQ Processor |
| Média pro přehrávání: | H.264, H.265, MPEG2 |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Redukce šumu: | Ano |
| Technologie displeje: | QD-Mini LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 190 cm |
| Technologie pohybové interpolace: | PPI (Picture Performance Index) 5000 |
| Jas displeje: | 4500 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje: | 190,5 cm (75") |
| Barevná škála DCI-P3: | 97% |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Viditelná velikost (úhlopříčně): | 189 cm |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Včetně soundbaru: | Ne |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Formát analogového signálu: | SECAM B/G, PAL DK, NTSC, SECAM L, PAL BG, SECAM, SECAM D/K, PAL I, PAL, PAL L |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ne |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Základní hotelový režim: | Ne |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Obraz v obraze (PIP): | Ne |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ne |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| Hotelový režim: | Ne |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 63 |
| Verze operačního systému: | 12,0 |
| Video aplikace: | Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV, YouTube |
| Smart TV: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Platforma pro distribuci aplikací: | Google Play |
| Integrovaný Chromecast: | Ano |
| Režim obrazu: | Hry, Sporty |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.3 |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Google TV |
| Technologie TCL (AV/TV): | Bluetooth, HDR (High Dynamic Range), T-cast, Chromecast Built-In, Dolby Atmos®, Dolby Vision™, 288Hz Game Accelerator, AiPQ Processor |
