Samsung UE43U8072FU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0737Detailní popis produktu
Samsung UE43U8072FU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 52 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 52 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 102 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Výška (s podstavcem) | 609 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 157 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 957,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,6 kg |
| Hloubka stojanu | 15,7 cm |
| Šířka stojanu | 61,3 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 957,8 mm |
| Výška (bez stojánku) | 558,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,4 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 76,3 mm |
| Výška balení | 635 mm |
| Šířka balení | 1065 mm |
| Hloubka balení | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9 kg |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet RF portů | 3 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Technologie tlumení podsvícení | UHD Dimming |
| Herní režim | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Upscale na 4K | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer, Crystal Processor 4K |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Gaming Hub, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Technologie displeje | LED |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ dálkového ovladače | TM2240A |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Internetová televize | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony, Object Tracking Sound Lite, Samsung Knox Security, Samsung TV Plus, Režim AI Energy |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2205213 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097067665 |
| Bluetooth: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 52 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 52 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 102 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (3) |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Výška (s podstavcem): | 609 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 157 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 957,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,6 kg |
| Hloubka stojanu: | 15,7 cm |
| Šířka stojanu: | 61,3 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 957,8 mm |
| Výška (bez stojánku): | 558,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 6,4 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 76,3 mm |
| Výška balení: | 635 mm |
| Šířka balení: | 1065 mm |
| Hloubka balení: | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 9 kg |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet RF portů: | 3 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Technologie tlumení podsvícení: | UHD Dimming |
| Herní režim: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | Samsung Contrast Enhancer, Crystal Processor 4K |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Gaming Hub, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 108 cm |
| Technologie displeje: | LED |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Nativní obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Typ dálkového ovladače: | TM2240A |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 28 |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Internetová televize: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.4 |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Q-Symphony, Object Tracking Sound Lite, Samsung Knox Security, Samsung TV Plus, Režim AI Energy |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2205213 |
